0543 425 98 87

Alan Adı Sorgulama

20 adet alan adı girebilirsiniz...
Alan adı sorgulamak için, alt kısımda bulunan domain uzantılarından dilediğinizi seçebilirsiniz
Popüler Alan Adı Uzantıları:
Tümünü Seç »      Devamını Gör »

Domain alın Ücretsiz seçeneklerden yararlanın!

Ücretsiz E-Posta Hesabı

Alanadınıza özel 2 adet isminiz@alanadiniz.com şeklinde eposta adresi

Kullanımı Kolay Kontrol Paneli

Kullanışlı Kontrol Paneli sayesinde alanadınızı yönetin. Alanadı üzerinde eposta hesaplarını düzenleme, alanadı süresini uzatma ve yeni hizmetler satın alın.

DNS Yönetimi

DNS bilgileri, domain adınızın host firmanıza yönlenmesini sağlar. Eğer hosting hizmetini webuldum.com' dan alıyorsanız bilgileri değiştirmeyiniz. DNS bilgilerinin güncellenmesi online olarak eş zamanlı yapılmaktadır. Ancak yapılan değişikliğin internet ortamında görüntülenmesi 24-48 saat sürebilmektedir.

Alanadı Yönlendirme

Kullanıcıları Websayfanıza ÜCRETSİZ yönlendirme. Websitesi maskeleme olsun ya da olmasın ziyaretçilerinizi yönettiğiniz başka bir websitesine yönlendirin.

Ücretsiz Mail Yönlendirme

Halihazırda kullanmakta olduğunz eposta hesabınıza ekleyebilir, tek bir eposta hesabı üzerinden tüm epostalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Alanadı Hırsızlığı Koruması

Alanadınızı çalınmaya karşı koruma. Sahibi olduğunuz alanadını titizlikle koruyoruz. Siz istemediğiniz sürece alan adınızı hiç kimse izinsiz sahiplenemez.

Toplu Araçlar

Kaydı yapılmış olan alanadınız ile ilgili tüm değişiklikleri kolay bir yöntemle yenileme, uzatma, başka kişiye yönlendirme hizmetleri gerçekleştirebilirsiniz.