0543 425 98 87

Web Hosting Kaliteyi Ucuza Alın

  1. Neden biz ?
  2. Binlerce dolar reklam parası vermiyoruz.
  3. Onun yerine kalitemizi sizle uygun fiyata paylaşıyoruz.
  1. Sizinle çalışmaktan onur duyarız.
  2. 7/24 Teknik destek

Size Uygun Seçenekler

Bireysel Paketler

Kurumsal Paketler

Linux Reseller

Windows Reseller

VDS Hosting

Özellikler

Reseller Hosting aldığınızda size sunulacak ücretsiz hizmetler

Limitsiz Bant Genişliği

Linux Reseller Hosting paketlerinden birini satın almanız halinde sınırlara takılmazsınız. Böylelikle müşterileriniz bantgenişliği dolduğundan dolayı websayfalarının kapanması gibi durumlarla karşılaşmazlar.

Limitsiz Site Barındırma

Linux Reseller Hosting satın almanız halinde size özel ayrılmış olan alanda kaç adet site barındıracağınız size kalmış. Kullanıcılarınıza özel tanımlayacağınız hosting paketleri ile daha fazla kullanıcıya hizmet verebilirsiniz.

Özel Nameserver Tanımlama

Kendinize özel Name Server sayesinde kullanıcılara farkınızı hissettirin. (NS1.ALANADINIZ.COM / NS2.ALANADINIZ.COM şeklinde)

Günlük Yedekleme

Yöneticisi olduğunuz websayfalarında sorun mu var? Yapılan yedeklemeler sayesinde eski haline geri döndürebilirsiniz.

Limitsiz Eposta ve FTP Hesabı

Her hosting paketinizle açılan tek bir FTP veya Eposta hesabından vazgeçmenin zamanı geldi. Sınırlara takılmayın. Açacağınız bir websitesine birden fazla Eposta ve FTP hesabı oluşturun

Özel Nameserver Tanımlama

Kendinize özel Name Server sayesinde kullanıcılara farkınızı hissettirin. (NS1.ALANADINIZ.COM / NS2.ALANADINIZ.COM şeklinde)

Alt Hesaplara Özel Kontrol Paneli

Yeni oluşturduğunuz websitelerine ait hesaplarınızı kontrol etmek sizin elinizde. Kullanıcıları tanımlayın, oluşturduğunuz hosting paketleri ile ilgili cPanel/Plesk panelinde kontrol imkanı.

Değişiklikleri Kontrol Edin

Müşterilerinizin kullandığı websitelerin kontrolünü gerçekleştirin. Bant Genişliği, Kullanılan Alan gibi tüm değişikleri izleme imkanı